fbpx
 

Usługi

zapraszam do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

KSIĘGOWOŚĆ

Nie mają Państwo czasu, aby samodzielnie zajmować się księgowością swojej firmy? Nieustannie zmieniające się przepisy, stawki podatkowe, nowe obowiązki spędzają Państwu sen z oczu? W naszymi biurze zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm tak, aby jej właściciel mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu i nie tracił czasu na sprawy, które można powierzyć specjalistom.

W zakres naszych usług wchodzi prowadzenie:

– ewidencji przychodów
– podatkowej księgi przychodów i rozchodów
– ksiąg rachunkowych
– prowadzenie innych ewidencji związanych z księgowością

Dla czynnych podatników VAT oferujemy prowadzenie rejestrów VAT , sporządzanie i wysyłkę plików JPK.

Dokumenty przyjmujemy w formie papierowej oraz elektronicznej, oferujemy współpracę stacjonarną oraz zdalną. Jeżeli chcieliby Państwo przesyłać swoje dokumenty za pośrednictwem programu księgowego oraz uzyskać podgląd na panel klienta – możemy za dodatkową odpłatnością zaproponować taką usługę.

ZUS

ZUS kojarzy się przede wszystkim z koniecznością opłacania składek. Ale właściciele firm wiedzą, że to również sporządzanie i wysyłania wielu dokumentów, których nazwy przyprawiają czasem o zawrót głowy. Chyba żaden przedsiębiorca nie lubi tracić cennego czasu na wypełnienie niezliczonej ilości okienek. Mamy dobrą wiadomość – my to lubimy i chętnie w tym pomożemy. W naszej ofercie znajduje się pełna obsługa ZUS związana z działalnością gospodarczą – deklaracje zgłoszeniowe, rozliczeniowe oraz inne dokumenty np. niezbędne do wypłaty zasiłków. Wysyłamy dokumenty elektronicznie , a co najważniejsze- terminowo. Usługa rozliczania ZUS właściciela jednoosobowej działalności jest zawarta w cenie usługi księgowej. Obsługa rozliczeń ZUS pracowników/zleceniobiorców jest zawarta w cenie obsługi płacowej.

OBSŁUGA PŁACOWO- KADROWA

Pracownicy w firmie często wyręczają nas w wielu obowiązkach, ale z zatrudnieniem pracowników wiąże się również szereg dodatkowych obowiązków dla pracodawcy. Akta osobowe, naliczenie wynagrodzeń, potrącenia, składki – jest tego naprawdę sporo. Jeśli powierzą Państwo obsługę kadrowo- płacową nam gwarantujemy, że będzie ona wykonana na najwyższym poziomie. W zależności od potrzeb oferujemy obsługę kadrowo –płacową lub tylko płacową. Sporządzamy również oraz rozliczamy umowy cywilnoprawne.

KSIĘGOWOŚĆ NGO

Naszą specjalnością jest prowadzenie księgowości NGO – Stowarzyszeń , Fundacji, klubów sportowych zrzeszeń i związków. W zależności czy podmioty te wybiorą uproszczoną formę prowadzenia księgowości czy księgi rachunkowe, może ona przysporzyć wielu problemów. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości NGO, z wyodrębnionymi ewidencjami księgowymi na potrzeby poszczególnych dotacji.

DOTACJE, GRANTY itp

Jeżeli marzą Państwo o własnej firmie, ale brak środków uniemożliwia realizację tego marzenia uzyskanie dotacji często jest jedynym wyjściem z sytuacji. Oferujemy pomoc w przygotowywaniu wniosków o uzyskanie dofinansowania na rozpoczęcie prowadzenia działalności, rozwój, zatrudnienie nowego pracownika. Dla OPP mamy ofertę dotyczącą pomocy w przygotowywaniu wniosków o uzyskanie dofinansowania na realizację celów danej organizacji. Zajmujemy się przygotowaniem wniosków o dofinansowanie do takich instytucji jak : Urzędy Pracy, Urzędy Miejskie, Urzędy Wojewódzkie, PFRON, LGD. Możemy zająć się również przygotowaniem dokumentów niezbędnych do realizacji projektu oraz jego obsługą koordynatorską

DOCHODY ZAGRANICZNE

Jeśli pracowałeś lub pracujesz poza granicami Polski, możesz mieć obowiązek rozliczenia swoich dochodów zagranicznych w naszym kraju. Sporządzamy rozliczenia roczne uwzględniając dochody zagraniczne przy zastosowaniu odpowiedniej metody rozliczenia.