fbpx
 

PROMOCJE25 stycznia, 2021by kasia SłomkaPROMOCJA

” KS KSIĘGOWOŚĆ” zajmuję się profesjonalną obsługą kadrowo- płacową firm i organizacji.  W ramach obsługi płacowej przygotowywujemy listy płac, deklaracje ZUS, dokumentację zasiłkową. W ramach obsługi kadrowej prowadzimy akta osobowe pracowników, ewidencje czasu pracy , pilnujemy urlopów i innych spraw pracowniczych. Wysyłamy PIT-11, PIT4R, PIT 8AR. Obsługujemy rozliczenia dotyczące PPK. Mamy w tym naprawdę duże doświadczenie. Jeśli posiadają  Państwo dokumetację, która wymaga uporządkowania- chętnie zajmiemy się tym ( jest to koszt dodatkowy – cena ustalana indywidualnie).

Wiemy, żę rok 2020 był trudnym rokiem dla nas wszystkich, również jeśli chodzi o finanse. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom ” KS KSIĘGOWOŚĆ” przygotowało dla Państwa PROMOCJĘ

Dla firm/organizacji , które podpiszą z nami umowę o współpracy do dnia 31.03.2021 roku gwarantujemy obsługę kadrowo/płacową w cenie obsługi płacowej. Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie z nami umowy na czas nieokreślony ( zawsze dajemy możliwość jej wypowiedzenia ). Cena promocyjna obowiązywać będzie przez 6 miesięcy od dnia podpisania umowy. Przy większej liczbie pracowników zawsze ustalamy indywidualną cenę za taką obsługę.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą.

Share